INFORMACE PRO GOLFOVOU SEZÓNU 2024

Pokračujeme s novým provozovatelem

  Rádi bychom Vás informovali, že novým provozovatelem golfového hřiště na Cínovci se stal „Golf Club Cínovec z.s." Tento nově založený spolek plynule naváže na činnost dosavadního provozovatele tak, aby se tato změna hráčů, příznivců a členů klubu nijak nedotkla. K převodu členů původního golfového klubu na nový dojde automaticky zaplacením ročního poplatku.

Budeme moc rádi pokud nám zachováte i nadále svou přízeň a těšíme se na Vás.

Za GCC
Adam Řebíček
zavřít

Poplatky na rok 2024

Je nám moc líto, ale z důvodu snahy o ekonomickou soběstačnost klubu a především vzhledem k neustálému zdražování všech vstupů (např. pohonné hmoty, hnojiva, energie, atd.) a vládním opatřením, jsme nuceni zvýšit ceny členských poplatků. 
 
 Roční fee dospělý 7.000,- Kč
 Roční fee junior (do 18 let) 5.000,- Kč
 Roční fee pro seniory (nad 65 let) 5.500,- Kč
 Vstupní poplatek pro nového člena 1.000,- Kč

Platbu prosím provádějte převodem na účet KB č.ú.: 131-2101700267/0100. Do popisu platby (zpráva pro příjemce) uveďte celé jméno, příp. jména, za které je placeno.

Pevně věříme, že i přes tento nucený krok, nám zachováte svou přízeň.

TotalBet Sports Betting (România) este o platformă revoluționară de pariuri sportive online, care oferă opțiuni de pariere interesante și recompense pentru pariorii români.
zavřít

Aktuality a zajímavosti

INFORMACE PRO GOLFOVOU SEZÓNU 2024
02.02.2024
Pokračujeme s novým provozovatelem   Rádi bychom Vás informovali, že novým provozovatelem golfového hřiště na Cínovci se stal „Golf Club Cínovec z.s." Tento nově založený spolek...
číst více
Poplatky na rok 2024
02.02.2024
Je nám moc líto, ale z důvodu snahy o ekonomickou soběstačnost klubu a především vzhledem k neustálému zdražování všech vstupů (např. pohonné hmoty, hnojiva, energie, atd.) a...
číst více